Curiculum Vitae

Curiculm Vitae

Práce a pracovní zkušenosti

 

2018

Podpora neziskových organizací, vývoj webovoých prezentací, PR.

Organizační podpora při vytvářeních veřejných akcí, komunikace s veřejností a obchodními partnery, tvorba webové prezentace na vlastním serveru (Debian, Apache, PHP, WordPress, MySQL)

2013-2017

Amrest coffee s.r.o. provozovatel značky Starbucks Coffee companey (CZ, PL, SK, HU, DE)

Ve společnosti jsem začínal jako barista kde jsem měl za úkol obsluhu zákazníků a přípravdu kávových specialit. Postupem času jsem rozvíjel své schopnosti a vedl jsem svou kavárnu v rozvoji péče o stálé zákazníky a komunikaci s nimi, rozvoj aktivit pro podporu a rozvoj dobročinných aktivit (zejména projekty Jarmark ve spolupráci s OnaDnes.cz). Rozvíjení kávové kultury. Následne jako školitel jsem měl na starosti zaškolování nových partnerů (zaměstnanců) a rozvíjení jejich schopností. Otevírání nových kaváren a kompletní podpora při procesech zavádění nových kaváren na trh.  Mystery shopping –  Provádění kontrolních nákupů a identifikace možností pro zlepšení prodeje a rozvoje jednotlivých kaváren. Coffee Master – Pořádání seminářů o kávě a rozvoj kávové kultury, vytváření lokálních marketinkových aktivit.

2010-2013

Vodafone Czech Repubilc a.s.

Telefonní operátor zákaznického centra. Podpora a prodej firemním zákazníkům. Komunikace se zákazníky, řešení jejich žádostí, vyřizování objednávek, technická podpora internetových služeb, dohled nad stavem systémů a provozu sítě v nočních hodinách.

Prodejce na kamenné prodejně, nabídka služeb a produktů společnosti. Řešení a vyřizování reklamací. lokální podpora prodeje. Školení nových zaměstnanců rozvíjení stávajicích zaměstnanců v oblasti prodeje na provozovnách u smluvních partnerů.

 

2007-2010

T-Mobile Czech Republic a.s.

Senior consultant –  Podpora koncových zákazníků mobilní sítě a technická podpora interních i externích zákazníků.  Podpora prodeje datových a internetových služeb. Školení zaměstnanců, rozvoj prodejních dovedností a cílení na zákazníka. Rozvoj vlastních projektů a spolupráce na testování nových služeb před spuštěním v ostrém provozu.

 

2005-2007

Rigr s.r.o.

Správce IT. Nákup, implementace a správa IT infrastruktury potravinářské firmy. Řešení serverových potřeb společnosti, zajištění moderního chodu společnosti se zavedením nejnovějších technoligií osobních asistentů (PDA). Propojení sytému od objednávek v terénu přes výrobu až k automatické fakturaci. Zajištění telekomunikačních potřeb společnosti a komunikace s poskytovately řešení.

 

2002-2007

Domino s.r.o.